Rozrywka 2

Park Rozrywki Zatorland Zator

Jest to największy park ruchomych dinozaurów w Polsce. Park podzielony jest na cztery wyjątkowe strefy – Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów i Lunapark. Park Mitologii to wyjątkowe miejsce poświęcone mitologii greckiej. Park Owadów – tu można zobaczyć różnorodne owady w skali zbliżonej do ludzkiego ciała. Park ruchomych dinozaurów gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Jurajski park rozrywki sprawi, że dziecko będzie chciało zobaczyć każdy rodzaj dinozaura, a ich ogromne rozmiary z pewnością zrobią na nim duże wrażenie.

Majaland Kownaty

Park rozrywki w Kownatach oferuje rozrywkę i wspaniałą. Starannie zaprojektowane atrakcje wewnętrzne i zewnętrzne gwarantują dobrą zabawę niezależnie od pogody. Od spektakularnej drewnianej kolejki górskiej “Wilkołak” po fantastyczną krainę Wickieland i wielki świat przygód pod dachem, Majaland Kownaty oferuje zabawę dla każdej grupy wiekowej!

Dzielnica Filmowa Zalesie Górne

Dzielnica Filmowa to nie tylko park tematyczny czy kadry scenografii z filmu, to też ogromny plac zabaw dla najmłodszych . Cały teren dzielnicy położony jest w otulinie parku krajobrazowego co powoduje, że cały czas jesteśmy na świeżym powietrzu. Park rozrywki ze słynnymi pojazdami, takimi jak Złomek z „Aut” i Wehikuł Tajemnic ze „Scooby Doo”, oraz formuła 1 , filiżanki, bajkowy samolot, motyle,trampolina.