O nas

Jesteśmy zespołem pasjonatów podróży. Nasza misja to nie tylko organizacja wyjątkowych podróży, ale przede wszystkim tworzenie niezapomnianych wspomnień dla naszych klientów. Kształtujemy swoją ofertę, dbając o to, by każdy nasz klient mógł odkrywać fascynujące zakątki odwiedzanych miejsc z pełnym komfortem i niezrównaną przyjemnością.

W Almatrans wierzymy, że podróżowanie to nie tylko zwiedzanie nowych miejsc, ale także poznanie kultury, tradycji i historii różnych regionów. Dlatego nasze programy podróży są starannie zaplanowane.

Świadczymy usługi w zakresie organizacji wycieczek szkolnych i edukacyjnych, jedno i wielodniowych, warsztatów, kolonii, wyjazdów do teatru, wyjazdów dla seniorów, wyjazdów firmowych. Naszym atutem jest własna flota autokarów i busów. Kadrę naszej firmy stanowią wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem oraz organizatorzy turystyki. Oferujemy wycieczki z naszej oferty, ale także podejmiemy się realizacji waszych propozycji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wasze sugestie oraz specjalne wymagania. Każda wycieczka jest starannie dostosowana do potrzeb i preferencji klienta.

Masz pomysł na wycieczkę? Skontaktuj się z nami. Zorganizujemy ją dla Ciebie!!!