Rozrywka 1

Fun Park Digiloo – Sala Zabaw Warszawa

Fun Park Digiloo to jedyna w swoim rodzaju magiczna sala zabaw dla dzieci. Zapewnia pełne szaleństwo i niezapomnianą zabawę! Tu nie ma miejsca na nudę. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient, będzie chciał szybko wrócić do Parku Zabaw. To raj dla dzieci, który może pochwalić się dwupoziomową kondygnacją zabawową. W centrum zabaw znajdują się strefy przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Trampoliny, czteropoziomowy małpi gaj, baseny z kulkami, armatki na kulki, automaty do gier,paintball laserowy zjeżdżalnia fala, tor gokartowy.

Magiczne Ogrody- Trzcianki

Magiczne Ogrody to jedyny w Polsce park tematyczny, zbudowany na podstawie autorskiej baśni. W parku można się bawić i uczyć. Nim przyjedziecie do świata baśni, zapoznajcie się z Baśnikiem, który pomoże odczytać opowieść zapisaną w Magicznych Ogrodach. Na młodych gości czekają podziemne tunele, karuzele napędzane siłą mięśni czy Mosty w koronach Drzew, ogród zmysłów – park sensoryczny.

Farma Iluzji – Edukacyjny park rozrywki

Rodzinny park rozrywki z torami przeszkód, iluzjami optycznymi i innymi, pokazami magii, labiryntem i tyrolką. Atrakcje to m.in.; rajd malucha, kredowy mini golf, dziecięcy park linowy,mini tyrolka, statek piracki, kolejka Wesołe Kaczuszki, Magiczne Autka ,Kolejka Dragon, Zakręciołek ,Małpie Drzewo, Na fali, Kolejka Rio Grande.