Kraków

Położona nad Wisłą historyczna stolica Polski, pełna legend i urzekających zabytków architektury. W Krakowie zobaczymy m.in.; Barbakan, Bramę Floriańską, Rynek Główny Starego Miasta, Bazylikę Mariacką i Sukiennice, Planty , Wawel, Kazimierz , a także Podziemia Rynku Krakowskiego.

Kopiec Kościuszki

Kopiec Kościuszki to miejsce, które warto odwiedzić podczas pobytu w Krakowie. Tadeusz Kościuszko już za życia stał się legendą dwóch narodów – amerykańskiego i polskiego. Stąd już w 1920 roku, zaledwie 3 lata po jego śmierci w Szwajcarii, mieszkańcy Krakowa rozpoczęli budowę pomnika bohatera narodowego. Jego formę w postaci kopca zatwierdził senat Wolnego Miasta Krakowa. Kopiec liczy 34,5 m wysokości, a u podstawy ma średnicę 80 metrów. Platforma widokowa na wierzchołku ma 8,5 metra szerokości.

Xplore Dome – wirtualna podróż dookoła świata

Xploredome to nie tylko atrakcja, to magiczne przejście do innego wymiaru, gdzie technologia spotyka się z fantazją, a realność z fantastyką. Niezwykła przestrzeń stworzona z myślą o odkrywaniu nowych horyzontów rozrywki. Kompleks kopuł sferycznych, gdzie każda chwila przynosi nowe, zaskakujące wrażenia. To miejsce, gdzie projekcje 360 stopni przenoszą Cię w miejsca, o których wcześniej nawet nie śniłeś .